Віра (pani_grunia) wrote,
Віра
pani_grunia


(Можна побачити вашу Груню з 1.47 хвилини)

За даними “2013CF The crowdfunding industry report”, минулого року краудфандінгові платформи (а їх у світі понад 400) зібрали 2 мільярди 700 мільйонів доларів (!). Загалом у порівнянні з 2011 роком ринок краудфандінгу зріс на 81%.

Водночас в українському середовищі доволі поширена думка, що, мовляв, спільнокошт - це колядування, побирання, випрошування, жебракування, розваги для невдах і тд.

Ми можемо й далі уявляти собі спільнокошт як іграшку. Але це дієвий інструмент побудови незалежного здорового середовища, у якому можна розвиватися.

Видання "Korydor", де я працюю, за місяць зібрало 13 492 грн. на розвиток і збільшення гонорарного фонду для своїх авторів. Це 34% від запланованої суми. Всього ми плануємо залучити 40 тисяч грн. Для реалізації задуманого залишається 60 з хвостиком днів.

Звісно, якби кожен like i share на фейсбуці перетворювався на гривню, то наш проект вже давно би став мільйонером. Але, на щастя, є друзі і приятелі, які самі організовують аукціони, поширюють інформацію і підтримують копійкою. Щиро скажу, радість однаково велика - і від 20 грн, і від тисячі.

Про наше видання і плани можна почитати на нашій сторінці. Якщо ви захочете долучитися, але, наприклад, не працює картка - заходьте до нас у гості на Поділ, ми пригостимо кавою і цукерками. І розкажіть про нас друзям. Ну і читайте наші матеріали через сторінку фейсбука чи фідлі.

УВАГА: мої іноземні друзі, якщо захочете підтримати - я вам повідомлю рахунок на Paypal.
Tags: facts, mustread, personal, pr, work
Subscribe

 • Веселих свят!

 • (no subject)

  Онлайн-журнал про сучасну культуру „Korydor” створюється для спільноти людей, які цікавляться культурою в найширшому розумінні. Нам…

 • Риторичні питання

  Текст вийшов у серпневому номері "Harper's Bazaar" 2013. Мені ніколи не вдавалося вивчити напам’ять анекдоти й молитви. Всі…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments